Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.
Logo MARPOL Opole - Autoryzowany salon i serwis Kubota

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Skorzystaj z finansowania fabrycznego Kubota Finance, przygotowanego przez Santander Leasing – na preferencyjnych warunkach.

Każdy produkt Kubota jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt Kubota będzie działał tak, jak powinien. I ręczymy za tą jakość. Każdy nowy produkt Kubota jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

oryginalnych części Kubota Zachęcamy do zakupów pod adresem Kubotaserwis.opole@gmail.com oraz wsparcie posprzedażowe Najwyższej klasy serwis Jakość Serii F Umów się na testy Przekonaj się, dlaczego warto ich używać

Marka Kubota

Firma KUBOTA została założona w 1890 r. w Japonii przez Gonshiro Kubota. Z początku firma zajmowała się odlewnictwem stali, z czasem przekształciła się w dzisiejszy koncern przemysłowy produkujący silniki, ciągniki i sprzęt budowlany na światowym poziomie, przy obrotach ponad 7 miliardów euro. Obecnie KUBOTA to globalny koncern zatrudniający około 25 000 osób na całym świecie. Posiada 34 przedstawicielstwa na całym świecie, głównie w Europie w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii i Polsce. Zaangażowani przedstawiciele marki KUBOTA nieustannie pracują nad zadaniem ułatwienia ludziom ciężkiej pracy. Aby osiągnąć ten cel, Grupa stosuje połączenie wysokich wymagań dotyczących jakości, innowacyjności produktów i doskonałej obsługi. Podstawą ciągłego procesu innowacji jest filozofia KAIZEN. KAI oznacza „zmianę”, a ZEN oznacza „poprawę”. Ta zasada ciągłego doskonalenia jest promowana na całym świecie w ramach Grupy i jest częścią filozofii KUBOTA.

KUBOTA to nie tylko przedsiębiorstwo produkujące ciągniki, to również inne urządzenia, to sprzęt rolniczy, silniki, urządzenia budowlane, rury, zawory, pompy, sprzęt wodnokanalizacyjny, klimatyzacje budowlane. Ich produkcja wynika z potrzeb jakie generuje produkowanie ciągników rolniczych, zawierających elementy wyłącznie jednego producenta. Taki układ gwarantuje długowieczność ciągników Kubota.

Marka KUBOTA to produkty wysokiej jakości o doskonałej wydajności i długiej żywotności. 

kubota_japonia

Wartości Kubota

Każdy produkt Kubota jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt Kubota będzie działał tak, jak powinien. I stoimy za tą jakością. Każdy nowy produkt Kubota jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję

Kupując Kubotę, możesz odpocząć wiedząc, że jesteś chroniony, jeśli coś pójdzie nie tak. Twój nowy sprzęt Kubota jest objęty bezkonkurencyjną gwarancją, która obejmuje wszystkie części, narzędzia i części zamienne przez cały okres jej trwania. Możesz liczyć na naszą rozległą sieć autoryzowanych dealerów Kubota, którzy zajmą się Tobą, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia lub naprawy.

Kubota ma legendarną reputację w zakresie innowacji i tworzenia produktów, które pomagają lepiej pracować i żyć. Nasi inżynierowie dążą do tego, aby stale identyfikować wyzwania, przed którymi stoją, i zbudować potrzebne rozwiązania, które je rozwiążą. Ten duch innowacji jest również powodem, dla którego Kubota nie tylko spełnia, ale znajduje się dużo poniżej progu emisji na poziomie 4.

Nasze dążenie do doskonałości technicznej pomogło uczynić nasz silnik wysokoprężny najlepiej sprzedającym się silnikiem na świecie o mocy poniżej 100 KM do zastosowań terenowych. Nawet nasi konkurenci używają go we własnych produktach. To wiele mówi.

Nasi Klienci o Kubota

Od 2010 roku prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne “Tawerna Pod Kotwicą”, w którego skład wchodzą młyn, staw i grunty i łącznej powierzchni 6 hektarów. Wkładamy wiele pracy i wysiłku w zagospodarowanie stawu, aby wypoczywający u nas klienci byli zadowoleni i czerpali energię z pięknych widoków otaczającej nas przyrody.

Aby cel był osiągnięty, niezbędny do pracy jest nam odpowiedni sprzęt do utrzymania terenów zielonych. Zdecydowaliśmy się na zakup kosiarki marki KUBOTA GR2120 w firmie MARPOL OPOLE.

Warte pochwalenia jest działanie firmy, zasób wiedzy w doradztwie bardzo duży, doradca firmy kompleksowo przeprowadził transakcję zakupu. Kosiarka, którą nam zaproponowano spełnia wymagania, które zakładaliśmy przy wyborze sprzętu. Przeszkolenie dotyczące obsługi sprzętu i zaangażowanie serwisu profesjonalne.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy MARPOL Mariola Gruner wszystkim zainteresowanym współpracą z profesjonalnym dealerem MARKI KUBOTA.

Rekomenduję firmę Marpol Mariola Gruner z Opola jako jako zaufanego i solidnego dealera firmy KUBOTA. Współpracuję z tą firmą od końca 2015 r. W tym czasie zakupiłem dwa traktory marki KUBOTA: model BX2350 i model L1361, obie transakcje były przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem od momentu przekazania moich wymagań dotyczących sprzętu aż do dostarczenia traktorów do mnie jako nabywcy.

Serie traktorków koszących  Kubota

Aktualności

Szukasz profesjonalnego

doradcy?