Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.
Logo MARPOL Opole - Autoryzowany salon i serwis Kubota

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Skorzystaj z finansowania fabrycznego Kubota Finance, przygotowanego przez Santander Leasing – na preferencyjnych warunkach.

Każdy produkt Kubota jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt Kubota będzie działał tak, jak powinien. I ręczymy za tą jakość. Każdy nowy produkt Kubota jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Nasi Klienci o Kubota

Od 2010 roku prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne “Tawerna Pod Kotwicą”, w którego skład wchodzą młyn, staw i grunty i łącznej powierzchni 6 hektarów. Wkładamy wiele pracy i wysiłku w zagospodarowanie stawu, aby wypoczywający u nas klienci byli zadowoleni i czerpali energię z pięknych widoków otaczającej nas przyrody.

Aby cel był osiągnięty, niezbędny do pracy jest nam odpowiedni sprzęt do utrzymania terenów zielonych. Zdecydowaliśmy się na zakup kosiarki marki KUBOTA GR2120 w firmie MARPOL OPOLE.

Warte pochwalenia jest działanie firmy, zasób wiedzy w doradztwie bardzo duży, doradca firmy kompleksowo przeprowadził transakcję zakupu. Kosiarka, którą nam zaproponowano spełnia wymagania, które zakładaliśmy przy wyborze sprzętu. Przeszkolenie dotyczące obsługi sprzętu i zaangażowanie serwisu profesjonalne.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy MARPOL Mariola Gruner wszystkim zainteresowanym współpracą z profesjonalnym dealerem MARKI KUBOTA.

Rekomenduję firmę Marpol Mariola Gruner z Opola jako jako zaufanego i solidnego dealera firmy KUBOTA. Współpracuję z tą firmą od końca 2015 r. W tym czasie zakupiłem dwa traktory marki KUBOTA: model BX2350 i model L1361, obie transakcje były przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem od momentu przekazania moich wymagań dotyczących sprzętu aż do dostarczenia traktorów do mnie jako nabywcy.

Serie traktorków koszących  Kubota

Wartości Kubota

Każdy produkt Kubota jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt Kubota będzie działał tak, jak powinien. I stoimy za tą jakością. Każdy nowy produkt Kubota jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję

Kupując Kubotę, możesz odpocząć wiedząc, że jesteś chroniony, jeśli coś pójdzie nie tak. Twój nowy sprzęt Kubota jest objęty bezkonkurencyjną gwarancją, która obejmuje wszystkie części, narzędzia i części zamienne przez cały okres jej trwania. Możesz liczyć na naszą rozległą sieć autoryzowanych dealerów Kubota, którzy zajmą się Tobą, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia lub naprawy.

Kubota ma legendarną reputację w zakresie innowacji i tworzenia produktów, które pomagają lepiej pracować i żyć. Nasi inżynierowie dążą do tego, aby stale identyfikować wyzwania, przed którymi stoją, i zbudować potrzebne rozwiązania, które je rozwiążą. Ten duch innowacji jest również powodem, dla którego Kubota nie tylko spełnia, ale znajduje się dużo poniżej progu emisji na poziomie 4.

Nasze dążenie do doskonałości technicznej pomogło uczynić nasz silnik wysokoprężny najlepiej sprzedającym się silnikiem na świecie o mocy poniżej 100 KM do zastosowań terenowych. Nawet nasi konkurenci używają go we własnych produktach. To wiele mówi.

Aktualności

Szukasz profesjonalnego

doradcy?

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright by MARPOL, ul. Oleska 141B, 45-231 Opole. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy