Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Skorzystaj z finansowania fabrycznego Kubota Finance, przygotowanego przez Santander Leasing – na preferencyjnych warunkach.

Każdy produkt jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt będzie działał tak, jak powinien. I ręczymy za tą jakość. Każdy nowy produkt jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Rozwiązania Oleo-mac

Zalety Oleo-mac

Każdy produkt Kubota jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt Kubota będzie działał tak, jak powinien. I stoimy za tą jakością. Każdy nowy produkt Kubota jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję

Kupując Kubotę, możesz odpocząć wiedząc, że jesteś chroniony, jeśli coś pójdzie nie tak. Twój nowy sprzęt Kubota jest objęty bezkonkurencyjną gwarancją, która obejmuje wszystkie części, narzędzia i części zamienne przez cały okres jej trwania. Możesz liczyć na naszą rozległą sieć autoryzowanych dealerów Kubota, którzy zajmą się Tobą, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia lub naprawy.

Kubota ma legendarną reputację w zakresie innowacji i tworzenia produktów, które pomagają lepiej pracować i żyć. Nasi inżynierowie dążą do tego, aby stale identyfikować wyzwania, przed którymi stoją, i zbudować potrzebne rozwiązania, które je rozwiążą. Ten duch innowacji jest również powodem, dla którego Kubota nie tylko spełnia, ale znajduje się dużo poniżej progu emisji na poziomie 4.

Nasze dążenie do doskonałości technicznej pomogło uczynić nasz silnik wysokoprężny najlepiej sprzedającym się silnikiem na świecie o mocy poniżej 100 KM do zastosowań terenowych. Nawet nasi konkurenci używają go we własnych produktach. To wiele mówi.

Aktualności

Urządzenia firmy Kersten uzupełniły ofertę MARPOL o profesjonalny osprzęt, doposażający maszyny komunalne Kubota. Kersten to osprzęt przeznaczony do utrzymania terenów zielonych, prac ogrodowych oraz zadań związanych z odśnieżaniem.

Na łamach portalu AgroFakt.pl znalazł się reportaż na temat największej plantacji borówki w Polsce, na której pracuje 50 bezawaryjnych traktorków Kubota.

Po raz kolejny nasz Handlowiec Gabriel Piechota zdobył tytuł Handlowca Roku marki Kubota. Nagrodą jest wizyta w Japonii w fabryce Kubota w dniach 6-12. października 2019. GRATULUJEMY!

Szukasz profesjonalnego

doradcy?

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright by MARPOL, ul. Oleska 141B, 45-231 Opole. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy