Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Skorzystaj z finansowania fabrycznego Kubota Finance, przygotowanego przez Santander Leasing – na preferencyjnych warunkach.

Każdy produkt jest zbudowany na podstawie jakości i trwałości. Ponieważ dążymy do doskonałości technicznej, możesz liczyć na to, że Twój sprzęt będzie działał tak, jak powinien. I ręczymy za tą jakość. Każdy nowy produkt jest objęty konkurencyjną gwarancją, która chroni Twoją inwestycję.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Marka OLEO-MAC

Oleo-Mac to marka założona przez Ariello Bartoli w 1972 roku. Była to młoda i szybko rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją maszyn na poziomie przemysłowym do prac ogrodniczych i leśnych. Prędko zrewolucjonizowała rynek pił łańcuchowych na skalę przemysłową. Następnie w 1978 roku Giacomo Ferretti założył EFCO – firmę intensywnie rozwijającą się, która stała się wiodącym producentem wykaszarek, na które istniał wówczas ogromny popyt.

W roku 1992 powstała firma Emak poprzez połączenie marki Oleo-Mac i Efco. W 1996 roku firma otrzymała Certyfikat ISO 9001, który potwierdza, że ​​Emak spełnia wymagania jakościowe normy na wszystkich etapach cyklu operacyjnego. W 1997 roku Emak założył we Włoszech zdalne centrum poświęcone produkcji kosiarek do trawy. W 1998 roku Emak miał notowania na giełdzie w Mediolanie. W 1999 roku firma rozpoczęła międzynarodową działalność i założyła 5 filii w Europie poprzez przejęcie importera na każdym z głównych rynków (Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania i Belgia).

Produkty Oleo-Mac to sprzęt dla profesjonalistów i hobbystów w zakresie pielęgnacji trawników i ogrodów. Najwyższa jakość i ciągłe udoskonalanie to motto tej marki. Największym plusem oferty Oleo-Mac jest 3-letnia gwarancja, która dowodzi jakości produktów i zdecydowanej postawy ponad konkurencją. Oferta produktów Oleo-Mac ciągle jest udoskonalana i poszerzana.

Rozwiązania Oleo-mac

Zalety Oleo-mac

Jakość produkcji, szacunek dla człowieka, ochrona środowiska. Na tych trzech wytycznych skupia się filozofia firmy Emak i wokół tych trzech wartości firma stworzyła własną tożsamość. Różne certyfikaty w poszczególnych sektorach są naturalnym efektem sposobu myślenia i kierowania działalnością firmy.

Możesz odpocząć wiedząc, że jesteś chroniony, jeśli coś pójdzie nie tak. Twój nowy sprzęt jest objęty bezkonkurencyjną gwarancją, która obejmuje wszystkie części, narzędzia i części zamienne przez cały okres jej trwania. Możesz liczyć na nasz autoryzowany serwis, w którym zajmiemy się Tobą, jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia lub naprawy.

Zieleń firmy Emak to zielony produkt stworzony z troską i szacunkiem, pasją i designem, stworzony w harmonii z naturą i charakteryzujący się najnowocześniejszą technologią. Właśnie dlatego Emak dzięki swoim markom: Efco, Oleo-Mac, Bertolin, stanowi punkt odniesienia dla profesjonalistów i hobbystów w zakresie pielęgnacji trawników i ogrodów. W każdym pojedynczym aspekcie.

Spontaniczna predyspozycja do doskonałości, dzięki której firma Emak została pierwszą firmą na świecie w swojej branży posiadającą równocześnie certyfikat ISO 9001 przyznawany za jakość, SA8000 za etykę i ISO 14001 za środowisko. Te certyfikaty nie są oczywiście traktowane jako punkt docelowy lecz stanowią fundament do kontynuacji i tworzenia coraz prężniejszej firmy zwracającej coraz większą uwagę na otaczający ją świat.

25 lat Oleo-mac w Polsce - Marpol Opole, dystrybutor marki Oleo-mac

Aktualności

Zagłębie Lubin. Wchodzimy na murawę.

Nasi klienci zamawiają tylko sprzęt najwyższej klasy.

Czerwiec to miesiąc rozpoczynający żniwa, a u nas na tą okazje zamówisz wymarzony sprzęt.

Szukasz profesjonalnego

doradcy?

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright by MARPOL, ul. Oleska 141B, 45-231 Opole. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy