Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Jakość i profesjonalizm jest dla nas priorytetem. Nasz zespół od lat dostarcza najwyższej klasy obsługę i serwis, za co regularnie otrzymuje nagrody. Zobacz, dlaczego jakość, o którą dbamy w firmie MARPOL jest ceniona przez naszych Klientów i co nas wyróżnia.

Zbudowane z legendarną niezawodnością traktory koszące i maszyny komunalne, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. W naszej ofercie posiadamy maszyny marek docenianych przez profesjonalistów.

Prowadzimy także sprzedaż maszyn używanych – dokładnie sprawdzonych i pewnych, co poświadczamy nadawaną przez nas gwarancją!

Marpol to nie jedynie maszyny i traktory koszące oraz komunalne. Oferujemy także szeroki wybór osprzętu do traktorów z przeznaczeniem do zadań komunalnych.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Skorzystaj z finansowania fabrycznego Kubota Finance, przygotowanego przez Santander Leasing – na preferencyjnych warunkach.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Profesjonalne ostrzenie wrzecion

Firma “GRUNER-SERVICE” i “MARPOL” specjalizuje się w ostrzeniu kosiarek wrzecionowych. Posiadamy profesjonalne urządzenie marki Foley United do wykonywania tej usługi, a także wykwalifikowaną w tym kierunku kadrę serwisantów.

Ostrzymy jednostki tnące i odpowiednio je ustawiamy, zgodnie z preferencjami klienta. W ramach usługi ostrzenia wrzecion oraz noża spodniego, chętnie przeszkolimy Państwa w zakresie użytkowania i ustawiania kosiarki tak, aby uzyskiwali Państwo rezultat koszenia spełniający Państwa oczekiwania.

Nasz serwis dysponuje własnym transportem i w razie potrzeby jesteśmy w stanie dojechać do Klienta.

Ceny usługi ostrzenia zaczynają się od 250 zł do 350 zł netto za jednostkę tnącą i są  ustalane indywidualnie.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Szukasz profesjonalnego

doradcy?