Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Marka Wiedenmann

Firma Wiedenmann GmbH została założona w 1964 r. Przez Gertruda i Georga Wiedenmanna. Konsekwencja i niezawodność to motto, którym kierowali się od początku założyciele i filozofia firmy. Profesjonalizm i precyzja w działaniu pozwoliła firmie rozwinąć się w jedną z wiodących firm w dziedzinie konserwacji darni. Firmą zarządzają z powodzeniem synowie Jürgen, Horst i Uwe Wiedenmann.

Marka Wiedenmann jest jednym z wiodących światowych producentów, zatrudnia około 245 pracowników w Niemczech w Rammingen oraz na Węgrzech w Beled. Ustanawia nowe standardy innowacyjnych technologii i bezkompromisowej jakości. Liczne nagrody za innowacje, patenty i prawa własności świadczą o wysokich oczekiwaniach rodzinnej firmy. Dzięki dalekowzrocznej wizji stale inwestowana jest część rocznego obrotu w badania i rozwój.

Produkty ogrodnicze Wiedenmann

Aktualności

Zagłębie Lubin. Wchodzimy na murawę.

Nasi klienci zamawiają tylko sprzęt najwyższej klasy.

Czerwiec to miesiąc rozpoczynający żniwa, a u nas na tą okazje zamówisz wymarzony sprzęt.

Szukasz profesjonalnego

doradcy?

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright by MARPOL, ul. Oleska 141B, 45-231 Opole. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy