Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Zbudowane z legendarną niezawodnością Kuboty, są łatwe w obsłudze, manewrowaniu i konserwacji. Dzięki wytrzymałej ramie, niezawodnemu silnikowi i ergonomicznej konstrukcji nigdy nie musisz rezygnować z komfortu, aby wykonać pracę z mocą, precyzją i wydajnością.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

Aktualne promocje

Zastosowania Wiedenmann

Od 2010 roku prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne “Tawerna Pod Kotwicą”, w którego skład wchodzą młyn, staw i grunty i łącznej powierzchni 6 hektarów. Wkładamy wiele pracy i wysiłku w zagospodarowanie stawu, aby wypoczywający u nas klienci byli zadowoleni i czerpali energię z pięknych widoków otaczającej nas przyrody.

Aby cel był osiągnięty, niezbędny do pracy jest nam odpowiedni sprzęt do utrzymania terenów zielonych. Zdecydowaliśmy się na zakup kosiarki marki KUBOTA GR2120 w firmie MARPOL OPOLE.

Warte pochwalenia jest działanie firmy, zasób wiedzy w doradztwie bardzo duży, doradca firmy kompleksowo przeprowadził transakcję zakupu. Kosiarka, którą nam zaproponowano spełnia wymagania, które zakładaliśmy przy wyborze sprzętu. Przeszkolenie dotyczące obsługi sprzętu i zaangażowanie serwisu profesjonalne.

Z przyjemnością rekomendujemy usługi firmy MARPOL Mariola Gruner wszystkim zainteresowanym współpracą z profesjonalnym dealerem MARKI KUBOTA.

Rekomenduję firmę Marpol Mariola Gruner z Opola jako jako zaufanego i solidnego dealera firmy KUBOTA. Współpracuję z tą firmą od końca 2015 r. W tym czasie zakupiłem dwa traktory marki KUBOTA: model BX2350 i model L1361, obie transakcje były przeprowadzone z wysokim profesjonalizmem od momentu przekazania moich wymagań dotyczących sprzętu aż do dostarczenia traktorów do mnie jako nabywcy.

Produkty ogrodnicze Widenmann

Aktualności

Urządzenia firmy Kersten uzupełniły ofertę MARPOL o profesjonalny osprzęt, doposażający maszyny komunalne Kubota. Kersten to osprzęt przeznaczony do utrzymania terenów zielonych, prac ogrodowych oraz zadań związanych z odśnieżaniem.

Na łamach portalu AgroFakt.pl znalazł się reportaż na temat największej plantacji borówki w Polsce, na której pracuje 50 bezawaryjnych traktorków Kubota.

Po raz kolejny nasz Handlowiec Gabriel Piechota zdobył tytuł Handlowca Roku marki Kubota. Nagrodą jest wizyta w Japonii w fabryce Kubota w dniach 6-12. października 2019. GRATULUJEMY!

Szukasz profesjonalnego

doradcy?

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright by MARPOL, ul. Oleska 141B, 45-231 Opole. Projekt i wykonanie: GREENFIRE Agencja Reklamy