Używając naszej strony, zgadzasz się, abyśmy wykorzystywali pliki cookie.

Od maszyn do najbardziej wymagających prac po kosiarki rotacyjne do pielęgnacji zarówno małych, jak i dużych ogrodów, grupa Zanon co roku wprowadza innowacyjne produkty, konkurencyjne cenowo, o doskonałej jakości i trwałości.

Prowadzimy autoryzowany serwis oferowanych przez nas marek, gdzie łączymy fachowe umiejętności z profesjonalną obsługą Klienta.

Marpol jest rodzinną firmą, dla której wartości, jakimi się kierujemy są priorytetem przy przy dostarczaniu naszych rozwiązań, dzięki czemu efekty Twojej pracy zawsze mogą być na najwyższym poziomie.

Poznaj najważniejsze wydarzenia w naszej firmie, w tym informacje o targach, promocjach i aktualnej działalności.

Masz do nas pytania? Nasz zespół Handlowców, chętnie doradzi.

oryginalnych części Kubota Zachęcamy do zakupów pod adresem Kubotaserwis.opole@gmail.com oraz wsparcie posprzedażowe Najwyższej klasy serwis Jakość Serii F Umów się na testy Przekonaj się, dlaczego warto ich używać

Marka Zanon

Firmę Zanon założył w 1964 roku Olivio Zanon. Początkowo, zanim postanowił założyć własną działalność, długo pracował w lokalnych firmach z branży maszyn rolniczych. Po wieloletnim zdobyciu fachowej wiedzy postanowił założyć własną firmę.

Początkowo działalność prowadzona była w małym warsztacie znajdującym się przy domu. Stopniowo jednak firma Zanon rozwijała się i tak powstały fundamenty, na których Grupa Zanon rozwija się nadal.

Zanon Group to rodzinna firma z tradycjami, budująca solidne wartości, przekazując wiedzę, zaangażowanie i pasję pracownikom firmy.

Misją Grupy jest oferowanie użytkownikom pełnej gamy maszyn rolniczych, pneumatycznych, elektronicznych i elektrycznych, które osiągnęły najwyższe standardy jakości. Grupa Zanon należy do liderów branży we Włoszech.

Misją firmy jest kierunek ku przyszłości, a wyznacznikiem dążenie do innowacji. Celem Grupy Zanon jest dostarczanie produktów, które zaspokoją najbardziej wymagających klientów, a także tych, którzy zainteresowani są nie tylko jakością, ale także wymagają ciągłych innowacji.

Produkty ogrodnicze Zanon

Aktualności

Zagłębie Lubin. Wchodzimy na murawę.

Nasi klienci zamawiają tylko sprzęt najwyższej klasy.

Czerwiec to miesiąc rozpoczynający żniwa, a u nas na tą okazje zamówisz wymarzony sprzęt.

Szukasz profesjonalnego

doradcy?